На главную страницу

Архів поточних новин сайта   42  Звернення щодо участі України у WRTC 2023 року
Детальніше на: Підтримаємо участь української команди в WRTC 2023"
   41.  Про зміни до частотного плану України
Детальніше на: Діапазон 50 мГц розширено"
   40.  Про колаборантів від радіоаматорства
Детальніше на: Радіоаматори без моралі"
   39.  Отменено участие в IARU HF World Championship 2022
Команда чешских радиолюбителей OL2HQ приняла решение отменить участие в IARU HF Чемпионат мира 2022 год. Мы отказываемся участвовать в конкурсе без коллег из Украины и делать QSO со станциями агрессора. Надеясь на мир, мы встретимся снова в июле следующего 2023 года!.
Карел OK1CF CRC HF менеджер.
   38.  Змагання скасовано
Конкурсний комітет "Slovenia Contest Club" скасував міжнародні змагання “European HF Championshiop”, які мали б відбутися 6 серпня 2022 року. Конкурсний комітет ухвалив своє рішення через поточну ситуацію в Європі, пов’язану з війною в Україні. Словенські радіоаматори не бачать сенсу боротися за звання чемпіона Європи без присутності аматорів з України та без активності в змаганнях радіоаматорів з усіх інших країн Європи.
   37  Привет из Финляндии
Привет Vitalij! Вы послал мне много электронной почты с youtube-links. К сожалению я не понимаю украинский язык или русский язык. Но я пользовался Google переводчиком вместо этого. Petrus Schroderus - финский полисмен и оперный певец. Вот - ссылка, где он поет народную песню Ukrainan. Schroederus пел эту песню в нашей церкви в Nagu, Финляндия два дня назад. https://www.youtube.com/watch?v=Gy-q8G_ikQ0 Slava Ukarini! 73 de OH1SIC/SM5SIC Goran Ingemar Backman
В доповнення послухайте:
https://www.youtube.com/watch?v=wEm5H3cAjF4
https://www.youtube.com/watch?v=vIDBbCvJWDw
https://www.youtube.com/watch?v=D_6aWV0eNDQ
   36.  Українська православна церква вже не Московського патріархату
Детальніше на: Кровожадного Кирила послали курсом корабля"
   35.  Про ІАРУ поза політикою
Детальніше на: Про позицію ЛРУ щодо політики ІАРУ"
   34.  Про воєнний стан та заборону радіоаматорства в Україні
Детальніше на: Про радіо України"
   33.  Про день Радіо
Детальніше на: Про День Радіо та перших радіоаматорів України"
   32.  Про інформаційний спротив
Детальніше на: Инфо ВОСТР"
   31.  Адмирал Макаров пошел курсом на Москву
Детальніше на: Фрегат "Адмирал Макаров" подбит"
   30.  Будні інформаційного спротиву
Детальніше на: Українські партизани в ефірі"
   29.  Про військовий стан та радіоаматорство
Детальніше на: Инфо ВОСТР"
   28.  Москва потонула
Детальніше на: Крейсер "Москва" утонул"
   27.  В российское законодательство внесли изменение...
Ранее в России за похищение вещей на полях сражений наказывали лишением свободы на срок от 3 до 10 лет. А сейчас под этой статьей стоит примечание: "Уголовным кодексом РФ данный состав преступления декриминализован". То есть российских солдат не будут судить за тысячи украденных вещей в Украине. Детальніше на: "На Київську Русь з Азії знову прийшла орда вбивць та мародерів"
   26.  Комітет JIDX 6 квітня оголосив...
У зв'язку з вторгненням Росії в Україну не будуть прийматись заявки на JIDX CW від російських та білоруських станцій. Усі QSO з цими станціями не даватимуть балів та множників (зона і об’єкти). Журнали, подані цими станціями, будуть прийматися лише як журнали перевірки (check log).
   25.  Заява по змаганнях OK-OM DX SSB 2022
Рада CRC проголосувала, що контест OK-OM DX SSB проводитиметься за тими ж правилами, що й контести CQ, тобто станції з Росії та Білорусі не можуть брати участь, а також контакти з ними не зараховуються.
   24.  На Київську Русь з Азії знову прийшла орда...
Детальніше на: "Перемога" Путлера в Бучі"
   23.  Українська радіація та бджоли на боці ЗСУ
Детальніше на: Рашисти тікають з Чорнобиля" та Бойові бджоли проти окупантів"
   22.  Будні інформаційного спротиву
Вінницький обласний радіоклуб здійснює періодичні інформаційні розсилки на адреси російських радіоаматорів з метою донести до них правдиву інформацію про ситуацією з війною, розв'язаною Путлєром щодо України. Більшість наших адресатів просто відмовчується. Але є й такі, які настільки одурманені рашиською пропагандою, що оправдовують масові вбивства та і геноцид мирного населення України, цитуючи вигадки рашистського ТБ. Нижче наводимо конкретний приклад такого цитування. Інформаційний спротив"
   21.  Оперативное поражение армии РФ
Дивитись далі: Путін отримав облизня"
   20.  Звернення Клубу р/а "Прикарпаття"
Читати далі: Зв'язок для ЗСУ"
   19.  1-а танкова армія Росії відправлена на металлолом
Читати повністю на Армію знищено"
   18.  Очередной генерал РФ предстал перед Господом
25 марта в Чернобаевке погиб генерал-лейтенант командующий 49-й общевойсковой армией Южного военного округа РФ Яков Рязанцев. Читать полностью на Генерала знищено"
   17.  В Комитете солдатских матерей РФ
В Комитете солдатских матерей РФ признали, что в Украине погибло 16 тысяч российских военных. Детальніше: Окупанти знищені"
   16.  ЗСУ вдалося знищити корабель РФ біля Бердянська
Детальніше: Саратов знищено, Орськ підтоплено"
   15.  Переходимо на літній час
27 березня потрібно буде перевести годинник на годину вперед. Перехід на літній час цього року буде в 3.00. Цифрові обладнання й смартфоны переведуть час автоматично, а от на механічному годиннику варто не забути перевести стрілки на годину вперед.
   14.  Петиція для засудження Путіна
Колишні прем’єри Великобританії, Джон Мейджор і Гордон Браун, з групою відомих вчених та юристів виступили з ініціативою розпочати роботу з організації міжнародного “Нюрнберзького трибуналу” над військовим злочинцем Путіним. У зв’язку з цим вони виставили для підписання петицію, яка має зібрати 2 мільйони підписів для початку практичної роботи. Для цього потрібно вийти на наступну сторінку Трибунал для Путлера" ввести свою електронну адресу та натиснути на кнопку SIGN. TNX UY5XE
   13.  Новини PZK
На спільному засіданні PZK, SPDXC і Комісії SP DX Contest 2022 по дискусії і вислухуванню думки запрошених гостей вирішено відкликати цьогорічні змагання SP DX Contest. PZK, SPDXC, Komisja SP DX Contest 2022. Info: https://pzk.org.pl/
   12.  BBC відновлює мовлення
Британська телерадіомовна корпорація (BBC) відновлює свою європейську короткохвильову службу, після нападу Росії на головну київську телевізійну вежу. BBC буде транслювати World Service News протягом чотирьох годин щодня на частотах 5875 та 15735 кГц, які можна легко приймати як в Україні, так і в Росії.
   11.  Росіян знову послали за курсом військового корабля
Росію та Білорусь позбавили членства в Європейській конференції поштових і телекомунікаційних адміністрацій (CEPT) з 18 березня 2022 року.
   10.  Газета "Радіоінформ" виходить
15 березня 2022 року в розсилку Укрпоштою достроково здано черговий 6-й номер газети "Радіоінформ". Доставка газети Укрпоштою по регіонам України залежить від обстановки в регіонах і на фронтах воєнних дій. Інформацію про зміст №6 дивись в розділі "Новини сайту". Передплатникам, які мають електронну пошту, можливе надсилання газети в форматі pdf при отримані копії (фото) квитанції про передплату. Звертайтесь на адресу електронної пошти газети: radioinform@ua.fm .
   9.  Росіян посилають за курсом військового корабля
Компанія CQ Communications, Inc., видавець журналу CQ Amateur Radio і спонсор контестов CQ World Wide DX і WPX, оголосила сьогодні, що у світлі вторгнення Росії й Білорусі в Україну не буде приймати до заліку звіти ні на один зі спонсируємих нею контестів від радіоаматорських станцій з Росії, Білорусі або сепаратистського регіону Донбас (неофіційний префікс D1). Звіти, представлені цими станціями, будуть прийматись тільки для контролю. Крім того, за контакти із цими станціями іншим учасникам не будуть нараховуватися очки й не будуть враховуватися, як множники. Детальніше: https://www.facebook.com/groups/uaradio/permalink/2594808470664041/
   8.  Готуємо "коктейль Молотова"
Горюча суміш складаєтся з 2/3 бензину та 1/3 мастила. У суміш можна добавляти трохи серебрянки, яка підвищує температуру горіння. Для виготовлення знаряддя потрібно використовувати пляшки з товстими стінками шкла. Заливаємо 2/3 пляшки горючою сумішю. 1/3 об'єму залишаємо вільною для випаровування суміші. Ці випаровування і вибухають. Потім беремо шматок біля 50 сантиметрів бавовняної тканини. Цю тканину щільно втрамбовуємо у горловину пляшки, щоб не розлився коктейль, та її кінець замочуємо у горючій суміші. Запалюємо шматок тканини і кидаємо пляшку на техніку ворога.
   7.   Радіоаматорам України варто прочитати повідомлення Петра, UW3WF, розміщене за адресою Інформацйний спротив Втім врахуйте ту обставину, що сервіс Google.mail, судячи з усього, знаходиться під контролем рашистів. Про це свідчить той факт, що за надсилання форс-мажорної інформації радіоаматорам України та листів інформацйного спротиву на адреси російських аматорів, була відключена від цього сервісу одна із адрес редакції radioinform.vn@gmail.com
   6.   Вінницький обласний радіоклуб, закликає радіоаматорів України, які мають доступ до електроних адрес та інших ресурсів радіоаматорів російської федерації здіснювати на них інформаційні атаки у вигляді розсилок. Ці розсилки можуть містити, наприклад: Тема листа: Хотят ли русские войны?!!! Зміст листа: Вы в ответе за них! До наших розсилок-атак ми прикріпляємо картинки з інформацією типу: „Повернись живим” та „Потери РФ”, а також посилання. Адреси можна взяти на сайті qrz.com та з QSL карток.
   5.   Поступают запросы от ВСУ и ТРо на носимые радиостанции. Если у кого есть, то потребность постоянная. Готовы выкупать. Пишите в личку, буду состыковывать. Для связи используйте Е-mail: UR8LV (at) UKR.NET - Олег телефон 8-067-796-04-76.
   Примітка: редакція газети передала в розпорядження сил ТРо міста Вінниці радіостанцію Alofeng UV 8R.
   4.   RSGB почало блокування кацапів та білорусів. Посилання надсилаю. RSGB можна ставити у приклад іншим. Прошу максимальне розповсюдження інформації. https://rsgb.org/main/blog/news/gb2rs/headlines/2022/03/04/rsgb-statement-the-russian-federation-and-belarus/ Дякую! 73! Петро UW3WF.
   3.  Інфо від Авакова: у вторгненні було задіяно угруповання близько 200 тисяч людей. Втрати агресора на ранок 14-го дня війни: вбитими — 10235 (регулярних сил) + 2400 (зі складу ПВК, що діють разом із ворогом) разом близько = 12635 (за даними внутрішнього інсайдера з РФ); пораненими — близько 35000; полоненими — близько 3000. У підсумку втрати військових сил Росії, що беруть участь у агресії проти України — близько 50635 людей з 200 тысяч. Тобто 25%.
   2.  9 березня - 208 років від дня народження класика української літератури Тараса Григоровича Шевченка. Шевченко - це символ нашої споконвічної боротьби з московітами. "Борітеся - поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!"
   1.  1 березня 2022 року в розсилку Укрпоштою здано черговий 5-й номер газети "Радіоінформ". Подальший вихід газети та її доставка Укрпоштою по регіонам України буде залежати від обстановки на фронтах воєнних дій. Інформацію про зміст №5 дивись на сайті газети mwp.pp.ua. Передплатникам, які мають електронну пошту, можливе надсилання газети в форматі pdf при отримані копії (фото) квитанції про передплату. Звертайтесь на адресу електронної пошти газети: radioinform@ua.fm .


     Дополнительную информацию о газете можно получить в редакции по e-mail:
    radioinform@ua.fm